Automaksu printsiibid hakkavad selgeks saama

Näita 2 kommentaari

siis riigiametite ees tuleb parklad kaotada, sõidukid- riigipoolsed persoonautod – ära võtta ja anda jalgrattad, igale osakonnale jätta ainult 7 kohaline väikebuss.
See peab kehtima ka Riigikogu liikmete kohta – sest nii ei pea enam autosid neile ostma, vaid ostavad jalgratta ning see on bensiinivaba. Pool Toompead vabaneb riigiametnike parkimisest.
Samuti kõik allasutused, ametid -kütuselimiidid kaotada, st. et ametiautod jäävad seisma ja see peenike arveldus – liikumise alustamine või lõpetamine, pole vaja arveldusi – sest see reostab ju servereid.
Jalgrattad ei vaja Kaskosid ega Liikluskindlustust … See on tohutu kokkuhoid kui need kirejad ja kaagutajad saavad olla ROHELISED nagu teistelt nõutakse. ÜT on neile siis tasuline ja kui vaja telligu omale ettevedu – IRW:) Näidaku see 25000 riigi töölist teistele ette. Aitab mulast.
Valijatega kohtumine on jalgrattal palju mugavam – laulate laulu: Jalgratta veereldes möödub aeg , möödub aeg ….. Kuna praegust koalitsiooni valis iga teine eestimaalane, irw:) – oleks see tore näha , paljude käest vastu kõrvu hakkate saama. Rahandusministril muutub punajuukselisus Patikale jõudes tsirkusekirevaks ?
Kooselu LBT , nemad saavad teid musitada ja tänada. Seega pole teil vaja hüvitisi, vaid olla ikka rahva poole näoga :) , torusalli või -suuga

Vasta

transiit- see nimi on juba olemas ja oleks abielu koodeksis täiendus – definitsiooniga : transiit kooseluna on mõlemaid pooli rahuldav sissetulek või väljumine või majutamine soovil vastavalt kohtade arvule ning kohustuste määramisega või ilma ning edaspidiste pretensioonideta.
Kohustuste määramine toimub notariaalselt mõlema poole soovide kohaselt ja aluseks vabatahtlik osalus transiitkooselus.
Nii saaks lahendatud ka see emade küsimus- kes saavad ilma kunstviljastuseta, isata lapsi või ei mäleta, kellega said. Nii võivad nad omada meest külmkapis, mujal ja lepingu tegemisel on neil võimalik pensionisammast paremini korjata kui riigipoolselt antaval.

Vasta