Südantlõhestav! Hirmunud loomad on jäänud Kiievi loomaaeda lõksu

Külastajatele suletud Kiievi loomaaia töötajad on ööbinud loomade juures, et rahustada aedikutes olevaid loomi, samal ajal kui pommid plahvatavad ja sireenid käivad linnas nii öösel kui päeval. Muret põhjustab aina enam ka toiduvarude vähenemine. Looamaaias elab üle 4000 looma, sealhulgas Ukraina ainus gorilla Tony. Eelmisel nädalal postitas Kiev Watch Twitterisse video, kus on näha ja kuulda plahvatusi Kiievi loomaaia lähedal. Incredibly heavy fighting being seen near Kiev Zoo.#UkraineUnderAttack #Kiev #Kyiv #UkraineWar #UkraineInvasion pic.twitter.com/pYZHpSGl81 — Kiev Watch (@KievWatch) February 26, 2022 “Loomade evakueerimine on peaaegu võimatu, kuna on võimatu pakkuda asjakohast veterinaarteenust ja transporti,” ütles loomaaia juht Kyrylo Trantin Euro Newsi intervjuus. […]

Külastajatele suletud Kiievi loomaaia töötajad on ööbinud loomade juures, et rahustada aedikutes olevaid loomi, samal ajal kui pommid plahvatavad ja sireenid käivad linnas nii öösel kui päeval. Muret põhjustab aina enam ka toiduvarude vähenemine.

Looamaaias elab üle 4000 looma, sealhulgas Ukraina ainus gorilla Tony.

Eelmisel nädalal postitas Kiev Watch Twitterisse video, kus on näha ja kuulda plahvatusi Kiievi loomaaia lähedal.

“Loomade evakueerimine on peaaegu võimatu, kuna on võimatu pakkuda asjakohast veterinaarteenust ja transporti,” ütles loomaaia juht Kyrylo Trantin Euro Newsi intervjuus.

Praeguse seisuga loodab loomaaed, et tekib olukord, kus saab loomad edukalt evakueerida.