Urmas E. Liiv: ka Siim Kallas tuletas meelde, et kogu maailm ei ole Ukrainaga

”Me sõitsime läbi suure osa Ukraina-Poola piirist ja nägime väga erinevaid punkte ja mitmeid teisi kohti ning võimalusi, kuidas inimestega tegeletakse. Seal toimub ka väga ilus tegevus, mis on naiste ja laste sõja eest varju viimine. Me avame kogu seda olukorda pühapäeval suures erisaates kell 19.00,” rääkis Liiv.  Ta tuletas ka meelde Siim Kallase öeldut, et kogu maailm ei ole Ukrainaga. ”Seal on terve rida riike, kes haistavad oma võimalust Venemaal hakata oma äri tegema või on lausa tema poolt. Kui me võtame suured riigid nagu India, Hiina, Vietnam ja tegelikult kogu Aasia,” rääkis ta. Vaata kogu Urmas E. Liivi […]

”Me sõitsime läbi suure osa Ukraina-Poola piirist ja nägime väga erinevaid punkte ja mitmeid teisi kohti ning võimalusi, kuidas inimestega tegeletakse. Seal toimub ka väga ilus tegevus, mis on naiste ja laste sõja eest varju viimine. Me avame kogu seda olukorda pühapäeval suures erisaates kell 19.00,” rääkis Liiv. 

Ta tuletas ka meelde Siim Kallase öeldut, et kogu maailm ei ole Ukrainaga. ”Seal on terve rida riike, kes haistavad oma võimalust Venemaal hakata oma äri tegema või on lausa tema poolt. Kui me võtame suured riigid nagu India, Hiina, Vietnam ja tegelikult kogu Aasia,” rääkis ta.

Vaata kogu Urmas E. Liivi intervjuud lähemalt siit.