Täna on TV3s suur erisaade “Otse Ukraina piirilt Marii ja Urmas Eeroga”

Poolteist tundi kestvas erisaates näeb eksklusiivset materjali ja liigutavaid reportaaže, mida vahendavad äsja Ukraina piirilt naasnud Marii Karell ja Urmas Eero Liiv.  Sõjaga seotud teemadel arutlevad ka saatekülalised Yana Toom, Igor Taro, Henrik Kalmet, Andrei Hvostov, Marina Kaljurand, Ants Laaneots, Jevgeni Ossinovski, Viktoria Ladõnskaja, Masa jt. Lisaks jagab ellujäämiskoolitaja Erki Vaikre näpunäiteid, kuidas end ohuolukorras ja erinevate rünnakute puhul kaitsta. Televaatajatel on võimalus saates osaleda ja teemal kaasa rääkida, sest otse-eetrisse saab helistada ja toimuva kohta oma arvamust avaldada.  Erisaade “Otse Ukraina piirilt Marii ja Urmas Eeroga” on TV3 otse-eetris täna kell 19.00 – 21.30. 

Poolteist tundi kestvas erisaates näeb eksklusiivset materjali ja liigutavaid reportaaže, mida vahendavad äsja Ukraina piirilt naasnud Marii Karell ja Urmas Eero Liiv. 

Sõjaga seotud teemadel arutlevad ka saatekülalised Yana Toom, Igor Taro, Henrik Kalmet, Andrei Hvostov, Marina Kaljurand, Ants Laaneots, Jevgeni Ossinovski, Viktoria Ladõnskaja, Masa jt. Lisaks jagab ellujäämiskoolitaja Erki Vaikre näpunäiteid, kuidas end ohuolukorras ja erinevate rünnakute puhul kaitsta.

Televaatajatel on võimalus saates osaleda ja teemal kaasa rääkida, sest otse-eetrisse saab helistada ja toimuva kohta oma arvamust avaldada. 

Erisaade “Otse Ukraina piirilt Marii ja Urmas Eeroga” on TV3 otse-eetris täna kell 19.00 – 21.30.