Play for Ukraine: 30 Eesti DJ-d mängivad 36h Ukraina toetuseks

Sel nädalavahetusel saab 36-tunnise lakkamatu muusikamaratoni raames kuulata ligi 30 erineva DJ live esinemist. Üles astuvad erinevate elektroonilise muusika žanride esinejad nagu NOËP, MHKL, nix&jonny, Unknown Horizon, 3lton, Saulus, Inga, Kurly Beats, J0J0, Will, Pyfel jpt. Play for Ukraine on Eesti elektroonilise muusika sõpruskonna idee, mis on ajendatud soovist enda oskusi ja vahendeid kasutades abivajajaid toetada. „Maailm muutub päevadega ja peame sellega kohanema. Meie jaoks sümboliseerib vabadust muusika ja tantsimine, läbi mille väljendame rõõmu, kurbust ja täna ka toetust neile, kes seda vajavad,“ selgitas Piidivabriku üks eesvedajaid Paap Uspenski. Pidu alustab Bianca, mis on tuntud pigem tech-house’i poolt ning öö vältel kuuleb sarja artistidelt […]

Sel nädalavahetusel saab 36-tunnise lakkamatu muusikamaratoni raames kuulata ligi 30 erineva DJ live esinemist. Üles astuvad erinevate elektroonilise muusika žanride esinejad nagu NOËP, MHKL, nix&jonny, Unknown Horizon, 3lton, Saulus, Inga, Kurly Beats, J0J0, Will, Pyfel jpt.

Play for Ukraine on Eesti elektroonilise muusika sõpruskonna idee, mis on ajendatud soovist enda oskusi ja vahendeid kasutades abivajajaid toetada. „Maailm muutub päevadega ja peame sellega kohanema. Meie jaoks sümboliseerib vabadust muusika ja tantsimine, läbi mille väljendame rõõmu, kurbust ja täna ka toetust neile, kes seda vajavad,“ selgitas Piidivabriku üks eesvedajaid Paap Uspenski.

Pidu alustab Bianca, mis on tuntud pigem tech-house’i poolt ning öö vältel kuuleb sarja artistidelt nii süngemaid kui ka pehmemaid tech-house’i lugusid. Hommikuks jõuame välja sügavasse ja mõnusalt astuvasse dnb’sse, mille võtab üle Piidivabrik juba üleüldiselt meloodilistemate võngetega. Viimases õhtus kuuleb pigem süngemat ja meloodilisemat tehnot.

Play for Ukraine stardib reedel kell 18:00 ja kestab pühapäeva öösel kell 06-ni.

Live ülekannet saab tasuta kuulata läbi WROMD striimingu, kus näeb reaalajas Mondo Kriisifondile kogutud toetussummat. Toetada saab pangaülekandega läbi Armastan Aidata veebikeskkonna siit.

Ajavahemikus 18-23:00 saab koha peale tulla Erinevate Tubade Klubisse Tallinna. Kogu piletitulu suunatakse samuti annetusteks. Ürituse lisainfo leiad Facebooki lehelt.