Hollywoodi näitleja avaldas mainekal auhinnatseremoonial Ukrainale toetust

Inglise näitleja Benedict Cumberbatch võitis kolmapäeval Santa Barbara 37. filmifestivalil Cinema Vanguardi auhinna osatäitmise eest filmis “The Power of the Dog.” Auhinnatseremoonia toimus Californias Arlington teatris. Kui Benedict läks lavale auhinda vastu võtma, oli tal kaasas ka Ukraina lipp, mida ta tänukõne pidamise ajal käes hoidis. Sellega näitas ta toetust sõjast räsitud riigile.  Sherlocki täht on ka varasemalt Ukrainat Venemaa agressiooni valguses toetanud.  Cumberbatchil on Ukrainaga otsene side, sest ta vanavanaisa sündis Berdianski linnas.  Benedict Cumberbatch is also with us🙏🏻🇺🇦 pic.twitter.com/18UyDlX9JU — НГУ (@ng_ukraine) March 10, 2022

Inglise näitleja Benedict Cumberbatch võitis kolmapäeval Santa Barbara 37. filmifestivalil Cinema Vanguardi auhinna osatäitmise eest filmis “The Power of the Dog.”

Auhinnatseremoonia toimus Californias Arlington teatris. Kui Benedict läks lavale auhinda vastu võtma, oli tal kaasas ka Ukraina lipp, mida ta tänukõne pidamise ajal käes hoidis. Sellega näitas ta toetust sõjast räsitud riigile. 

Sherlocki täht on ka varasemalt Ukrainat Venemaa agressiooni valguses toetanud.  Cumberbatchil on Ukrainaga otsene side, sest ta vanavanaisa sündis Berdianski linnas.