Kiirtoidunäljas venelane aheldas end suletud McDonald’si uste külge: miks me peame oma harjumustest loobuma?!

Venemaa artisti Nikas Safronovi poeg Luka Safronov nimelt aheldas end käeraudadega ühe suletud McDonald’si uste külge, aga mitte selleks, et protestida sõja vastu, vaid hoopis ebaõiglaste sanktsioonide.  And here’s Luka Safronov, son of the Russian artist Nikas Safronov. He handcuffed himself to the entrance of McDonald’s to protest… no, not again the war and the massacre of Ukrainians, but against the « unfair » sanctions that will force Russians to change their lifestyle. https://t.co/5MVNJfK3PS pic.twitter.com/WFCw5TmgSW — inna shevchenko (@femeninna) March 13, 2022 Sotsiaalmeedias levival videoklipil on näha, kuidas mees seisab McDonald’si ees ja kõneleb vene keeles. Oma “meeleavalduses” kritiseeris ta […]

Venemaa artisti Nikas Safronovi poeg Luka Safronov nimelt aheldas end käeraudadega ühe suletud McDonald'si uste külge, aga mitte selleks, et protestida sõja vastu, vaid hoopis ebaõiglaste sanktsioonide. 

Sotsiaalmeedias levival videoklipil on näha, kuidas mees seisab McDonald'si ees ja kõneleb vene keeles. Oma "meeleavalduses" kritiseeris ta teravalt lääneriike ja nendepoolseid sanktsioone, mis mõjutavad tavalisi inimesi.

"Miks me peame oma harjumustest loobuma? Miks peavad meie lemmikloomad kannatama? Nad on kogu elu harjunud ühe toiduga," avaldas mees oma pahameelt.

Vaata ka: Ülimenukas kiirtoidukett sulges Venemaal oma uksed: nutikad asusid internetis burgerite ja kastmetega raha teenima