David Beckham andis oma sotsiaalmeediakonto Ukraina arsti kätte

Beckham teatas videos, et annab oma sotsiaalmeediakonto üheks päevaks Irinale, kes on Ukrainas Harkivis sünnituskeskuse juht ja näitab, milline olukord seal valitseb. Ta kutsub üles vaatama oma Instagram story‘sid, et saada lisateavet selle kohta, mida teevad Ukraina tublid arstid pisikeste elude päästmiseks. “Näitan, kuidas me sõja ajal töötame,” sõnas Irina ja näitas, kuidas paljud rasedad ja vastsünnitanud emad evakueeriti pärast Venemaa rünnaku algust haigla keldrisse.“See oli jube kolm tundi, mille me koos veetsime,” rääkis ja rõhutas, et eriti rasked olid sõja esimesed päevad, kui sünnitusmaja töötajad pidid pommide all tegutsema õppima. Vaata David Beckhami pöördumist lähemalt siit. View this post […]

Beckham teatas videos, et annab oma sotsiaalmeediakonto üheks päevaks Irinale, kes on Ukrainas Harkivis sünnituskeskuse juht ja näitab, milline olukord seal valitseb. Ta kutsub üles vaatama oma Instagram story‘sid, et saada lisateavet selle kohta, mida teevad Ukraina tublid arstid pisikeste elude päästmiseks.

“Näitan, kuidas me sõja ajal töötame,” sõnas Irina ja näitas, kuidas paljud rasedad ja vastsünnitanud emad evakueeriti pärast Venemaa rünnaku algust haigla keldrisse.
“See oli jube kolm tundi, mille me koos veetsime,” rääkis ja rõhutas, et eriti rasked olid sõja esimesed päevad, kui sünnitusmaja töötajad pidid pommide all tegutsema õppima.

Vaata David Beckhami pöördumist lähemalt siit.