Beebilõust Ukraina piirilt: automaati ma kätte ei võta, aga aitan kõige muuga

”Mu sõber ütles juba nädal aega tagasi, et ta hakkab minema ja mõtlesin, et ei lase tal üksi minna,” sõnas Elbing ”Seitsmestele. Beebilõustal on pisike tütar. ”Mu pere on mures, kuid ma ei lähe rindele, ehk laigulist vormi selga ei tõmba ja automaati kätte ei võta. Seal on õppinud mehed ja professionaalid. Sinna me ei kipu, aga siin on väga palju muid asju teha, näiteks meditsiinitarvikuid transportida,” avaldas ta ja lisas, et ta võib seal teha mida iganes, kas või kraavi kaevata. Elbing ei oska öelda, kui kauaks ta sinna jääb, aga tütre sünnipäevaks tahab ta kodus tagasi olla. Kuula […]

”Mu sõber ütles juba nädal aega tagasi, et ta hakkab minema ja mõtlesin, et ei lase tal üksi minna,” sõnas Elbing ”Seitsmestele.

Beebilõustal on pisike tütar. ”Mu pere on mures, kuid ma ei lähe rindele, ehk laigulist vormi selga ei tõmba ja automaati kätte ei võta. Seal on õppinud mehed ja professionaalid. Sinna me ei kipu, aga siin on väga palju muid asju teha, näiteks meditsiinitarvikuid transportida,” avaldas ta ja lisas, et ta võib seal teha mida iganes, kas või kraavi kaevata.

Elbing ei oska öelda, kui kauaks ta sinna jääb, aga tütre sünnipäevaks tahab ta kodus tagasi olla.

Kuula kogu intervjuud Andrus Elbinguga lähmalt siit.