Video! President Zelenskõi pidas Grammyde jagamisel jõulise kõne: rääkige selle sõja kohta tõtt!

“Meie muusikud kannavad ülikonna asemel soomusvesti. Nad laulavad haiglates haavatutele, isegi neile, kes neid ei kuule. Aga muusika murrab kõigest läbi,” ütles president Zelenskõi. “Täidke vaikus oma muusikaga. Täitke see täna, et rääkida meie lugu. Rääkige sõja kohta tõtt oma sotsiaalvõrgustikes, televisioonis, toetage meid igal võimalikul viisil, kuid mitte vaikige.” Zelenskõi rõhutas, et just nii on võimalus, et propagandat uskuvad venelased hakkavad ka lõpuks tõelist pilti nägema. “Siis tuleb ka meie linnadesse rahu,” lisas ta. ⚡️Ukrainian artists, Zelensky address audience at the Grammys. President Volodymyr Zelensky addressed the audience in a pre-recorded video, wherein he said:“We are fighting Russia, which […]

"Meie muusikud kannavad ülikonna asemel soomusvesti. Nad laulavad haiglates haavatutele, isegi neile, kes neid ei kuule. Aga muusika murrab kõigest läbi," ütles president Zelenskõi.

"Täidke vaikus oma muusikaga. Täitke see täna, et rääkida meie lugu. Rääkige sõja kohta tõtt oma sotsiaalvõrgustikes, televisioonis, toetage meid igal võimalikul viisil, kuid mitte vaikige."

Zelenskõi rõhutas, et just nii on võimalus, et propagandat uskuvad venelased hakkavad ka lõpuks tõelist pilti nägema. "Siis tuleb ka meie linnadesse rahu," lisas ta.