Vastik! Vene sõdurid rüüstavad ukrainlaste kodusid ja saadavad varastatud kraami otse kodumaale

Ukraina fotograaf Yana Morozova jagas Twiteris ühe Valgevene kullerfirma kontoriruumi turvakaamerate salvestist, kus on näha vene sõdureid kiiruga kõike varastatut kokkupakkimas.  In Belarus, russians are sending the things they looted home by mail. pic.twitter.com/pi5kVWGb8w — Yana Morozova 🇺🇦 (@jane_in_vain) April 2, 2022 Turvakaamerate jäädvustusi jagas Twitteris ka valgevene ajakirjanik Hanna Liubakova. “Tere, kallis. Ma rüüstasin, vägistasin, piinasin ja tapsin Ukrainas, aga saadan teile teleka, konditsioneerid, elektritõukerattad ja muud kaubad,” kirjutas ta irooniliselt postituses. – Hello,darling,I looted, raped, tortured and killed in #Ukraine. But I am sending you a TV, air conditioners,e-scooters and other goods. I watched the 3-hour CCTV recording from a courier […]

Ukraina fotograaf Yana Morozova jagas Twiteris ühe Valgevene kullerfirma kontoriruumi turvakaamerate salvestist, kus on näha vene sõdureid kiiruga kõike varastatut kokkupakkimas. 

Turvakaamerate jäädvustusi jagas Twitteris ka valgevene ajakirjanik Hanna Liubakova. “Tere, kallis. Ma rüüstasin, vägistasin, piinasin ja tapsin Ukrainas, aga saadan teile teleka, konditsioneerid, elektritõukerattad ja muud kaubad,” kirjutas ta irooniliselt postituses.