Hingekriipiv: Zelenskõi abikaasa avaldas esimesed sõnad, mille president ütles peale sõja puhkemist

Sõjale eelnenud päev oli naise sõnul olnud üsna tavapärane. “Oli raske isegi ette kujutada, et kaasaegses maailmas võiks midagi sellist juhtuda, kuigi sellest räägiti palju,” ütleb ta. Ukraina esileedi ärkas saatuslikul hommikul kell neli. Tema abikaasa Zelenskõi ei olnud sel ajal enam voodis, vaid seisis ülikonnas keset tuba. “Ta ütles lihtsalt, et see on alanud. Ei midagi rohkemat,” meenutab naine mehe esimesi sõnu pärast Venemaa sissetungi. Presidendiproua tõdeb, et oleks tahtnud oma abikaasa juurde jääda, kuid see polnud lihtsalt võimalik – nende perekonnast oli saanud suurim sõjaline sihtmärk. Tänaseks on nad turvalises paigas, ent pole juba kuu aega Zelenskõid näinud.

Sõjale eelnenud päev oli naise sõnul olnud üsna tavapärane. “Oli raske isegi ette kujutada, et kaasaegses maailmas võiks midagi sellist juhtuda, kuigi sellest räägiti palju,” ütleb ta.

Ukraina esileedi ärkas saatuslikul hommikul kell neli. Tema abikaasa Zelenskõi ei olnud sel ajal enam voodis, vaid seisis ülikonnas keset tuba. “Ta ütles lihtsalt, et see on alanud. Ei midagi rohkemat,” meenutab naine mehe esimesi sõnu pärast Venemaa sissetungi.

Presidendiproua tõdeb, et oleks tahtnud oma abikaasa juurde jääda, kuid see polnud lihtsalt võimalik – nende perekonnast oli saanud suurim sõjaline sihtmärk. Tänaseks on nad turvalises paigas, ent pole juba kuu aega Zelenskõid näinud.