Täna
06. dets
0...6
0...6
Homme
07. dets
-3...3
-5...3

Eesti

Los Angeleses elav ettevõtja Renee Meriste: linn valmistub rahutusteks

Foto: Erki Pärnaku/Õhtuleht
14:23 05. november 2020
Autor: uudised.ee
Allikas: Delfi

Mihkel Raud rääkis eilses Delfi stuudios USA presidendivalimistest ja sellest, kuidas sealne rahvas tulemustesse suhtub.  Telenäo sõnul võivad olenemata sellest, kumb kandidaatidest võidab, puhkeda rahutused. Samas arvamusel on ka Los Angeleses elav ettevõtja Renee Meriste.

Raua sõnul elavad demokraatide ja vabariiklaste toetajad sisuliselt erinevas reaalsuses, mistõttu võivad kogunenud pinged valimistulemuste ilmnedes eskaleeruda.

"Päris kodusõda seal ehk ei saa tulla, sest armeekindralid on korduvalt rõhutanud, et on lojaalsed põhiseadusele," märkis Raud. "Aga märuleid, mis potentsiaalselt võivad muutuda palju laastavamaks, on täiesti võimalikud. Suurlinnad juba valmistuvad selleks. Rääkisin juba oma perega Chicagos ja kogu kesklinn on juba barrikadeerumas, sillad on juba kinni, kaupluste vitriinid on vineeriga kinni taotud."

Justkui Mihkel Raua sõnade kinnituseks jagas eestlasest ettevõtja Renee Meriste sotsiaalmeedias pilte Beverly Hillsis asuvast tänavast Rodeo Drive, mille politsei on ära blokeerinud ja mida valvavad nende patrullid.

"Rodeo Drive on valimistulemusteks valmis," kirjutas Meriste piltide juurde.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!