Täna
18. juul
18...23
9...14
Homme
19. juul
17...23
10...15

Xplosion

Xplosion Fight Series otsib ringitüdrukuid!

12:27 27. september 2016
Autor: Seitsmesed uudised

21. oktoobril Saku Suurhallis toimuv maskuliinne võitlusspordisari, mis toob Eesti pealtvaatajate ette mitmed adrenaliinirohked poksimatšid taipoksi, MMA ja kickboxingu stiillides on silmailu pakkumiseks välja kuulutanud ringitüdrukute leidmiseks konkursi.

 

Konkursil osalemiseks peavad kandidaadid saatma korraldajate e-mailile xplosionfs@gmail.com enda kohta järgneva:

1. Oma vägevaima foto, mis teda kindlasti konkursi võitjaks viib

2. Nimi, vanus, amet

3. Ühelauseline vastus küsimusele: Miks oled sina parim valik ringitüdrukuks XFS 21.10.16 üritusele?

 

Kandidaatide fotod pannakse üles Xplosioni Facebooki lehele, kus fännid saavad neid LIKE'da ning neli enim fännide LIKE kogunud kaunitari pääsevad XFS ringitüdruku konkursi finaali, mis toimub 7. oktoobril lounge Butterfly's "Poksijad Baaris" eriürituse raames. Finalistid kuulutatakse avalikult välja juba 5. oktoobril.

Konkursil osalemiseks on end üles anud juba esimesed kandidaadid, keda näeb ning kelle fotosid saab LIKE'da SIIN

 

Finalistidele ja võitjatele on Xplosioni partnerid nn Myfitness, NOCCO, Daniel Wellington jpt välja pannud mitmeid eriauhindu.

 

Xplosion toob seekordse võitlusõhtu raames publiku ette mitu erinevat maiuspala - MTGP maailmameistri tiitlimatši, kus poksiringis astuvad vastamisi Taimaalt pärit Deo Phetsangkhat ning Suurbritanniat esindav ja valitsev meister Charlie Peters. Peter on väga märkimisväärne kuju, kes oma hiljutise matšiga legendaarse taipoksija Saenchai vastu kirjutas end vaieldamatult maailma parimate taipoksijate sekka.

 

Lisaks toimub neljamehe turniir Road to Marbella 2017, kust võtavad osa poksijad Marokost, Hollandist ning varasemad rivaalid Leedu parim kickpoksija Tadas Jonkus ning Eesti parim Mirkko Moisar. Turniiri võitja pääseb otse võistlema Xplosioni 11. võitlusõhtule Hispaaniasse Marbellasse XFS maailmameistritiitli nimel. Lisaks on kavas mitmed XFS reeglite kohased supermatšid ja MMA matšid, kus poksiringi astuvad kohalikest suurnimedest Manzolo, Rustamov ja Themas.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!

Kerro kuu
Mida toob juulikuu Sinu tähemärgile?