Täna
16. dets
2...6
0...5
Homme
17. dets
2...6
1...5

SEITSMESTE UHKUS

„Seitsmeste uhkus 2019“ kutsub tublidest inimestest teada andma!

TV3 „Seitsmeste uudiste“ ja Inbanki eestvedamisel toimuv tänuüritus „Seitsmeste uhkus“ tunnustab ka tänavu lihtsaid inimesi, kes on rahva poolt eriliste tegude eest eeskujuks seatud. Infot ja vihjeid tublide tunnustust väärivate inimeste kohta oodatakse kuni 1.novembrini.

„Seitsmesed uudised“ ja Inbank ootavad kõiki teada andma kaasmaalastest, kes on eeskujuks eriliste ettevõtmiste, positiivse ellusuhtumise või vaprate tegude poolest ning väärivad avalikkuse ees tänamist ja esile tõstmist.

Andke meile teada austust väärivatest vapratest, vahvatest ja inspireerivatest inimestest, keda aasta lõpus tunnustada „Seitsmeste uhkuse“ tiitliga! ​Tublid, töökad ja hoolivad. Eestlased, kel on säravad silmad, kuldsed käed ja soojad südamed. Osakem neid märgata ja hoida!

„Seitsmeste uhkus“ ootab kuni 1. novembrini vihjeid tublide inimeste kohta uudised.ee lehele või meiliaadressile: uudised@tv3.ee või posti teel TV3 „Seitsmeste“ toimetusse: Peterburi tee 81, 11415, Tallinn. 

„Seitsmeste uhkuseks“ esitatud kandidaatide seast valitakse välja seitse inimest, kelle tegemised on eeskujuks ja inspiratsiooniks kõigile. Neid tutvustatakse „Seitsmeste uudiste“ detsembrikuu saadetes ning tunnustatakse auväärse tiitliga pidulikul vastuvõtul erisaates „Seitsmeste uhkus 2019“.

Just teie abiga saame tänada lihtsaid ja tublisid kaasmaalasi nende eriliste tegude eest!

ESITA "SEITSMESTE UHKUS" SIIN:
Loo esitaja nimi*
Loo esitaja kontakt*
Kangelase nimi ja põhjus, miks ta võiks olla „Seitsmeste uhkus“*
*