Räpisingel, kihlus ja eluülikool! Vaata, millega tegelevad “Rannamaja” esimese hooaja noormehed täna

uudised.ee

Tõsielusaade “Rannamaja” on suure tõenäosusega üks menukamaid ja enim kõmuainet pakkunud saade, mis TV3 eetris jooksnud. Esmakordselt oli saade eetris 2019. aasta sügisel. Saates kolisid kuus ja noort vallalist koos elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida endale kaaslane. Kui kokkukolinute hulgas sobivat paarilist ei olnud, siis korraldati üle nädala vallaliste pidusid, eesmärgiga leida kaaslane pidutsedes. Vaata ja meenuta, kes olid saates osalenud noormehed ja mis neist on tänaseks saanud!

Üks “Rannamajas” osalenud poistest oli toona 25-aastane Silver Meier, kes oli küll pärit Tartust, aga elas siis Tallinnas ja töötas telekommunikatsiooniga tegelevas ettevõttes. Kuigi noormees jäi neidudele koheselt silma, ei tekkinudki tal armuleeki väga kellegagi. Küll aga peale saadet jagas noormees sotsiaalmeedias pilte koos saatekaaslase Merylin Nauga, ent tänaseks on ta endale uue kauni kaaslase leidnud.

2019. aastal täitis Silver enda jaoks kauaaegse unistuse ja andis välja Seieri nime alt välja oma esimese räpisingli “Tantsi veel”. Kõlakad sosistasid, et laul rääkis tema saatekaaslasest Seidist, aga Silver ise lükkas need ümber. “Sõnad olid kirjutatud umbes nädal või paar pärast võtteid. Selleks ajaks teadsin Seidi kohta ainult pinnapealset infot, mida olin kuulnud Rannamajas olles,” sõnas ta toona.

Hiljuti sattus Silver ka skandaali seoses teise TV3 tõsielusaatega “Poissmeeste pidu”, kui kritiseeris teravalt saates toimunud alkoholijoomist. “Kahju on vaadata, kui Eestis ei suudeta teha reality‘t ka ilma alkoholita. Kui «Rannamajas» võeti lisaks pidudele ette ka erinevaid tegevusi, mis oli nii mõnegi osaleja jaoks uus, siis siin peale joomise ja massaaži tegemise ma muud ei näegi. Kui saate tegijad oleksid nõus tegema reality‘t välismaal, siis see köidaks rohkem noori ja ilusaid inimesi tulema,” sõnas noormees uue saate kohta. See jäi aga hambusse Kevinile, kes kõnealuses saates osales ja talle vastu põrutas. Loe lähemalt SIIT!

Teised kaks noormeest kandsid mõlemad eesnime Kristo ning noormehi hakati eristama nende pikkuse põhjal. Suur Kristo, kes sai hiljem hüüdnime Kito, ehk Kristo Koik oli saatesse minnes vaba ja vallaline 24-aastane maailmarändur. Ta on töötanud ehitajana nii Soomes kui ka Eestis ja elanud mõnda aega ka Austraalias. “Rannamajas” tekkis esimene paar just Kristo ja Kerli vahel, ent kui saatesse tuli vallaliste peole Ada, muutus kõik. Noormees armus ülepeakaela ja tekkis armukolmnurk, mistõttu Kerli kõrvale jäi ning Adast ja Kristost sai paar. Kaua see romanss aga ei kestnud ja saate eetrisse mineku ajaks olid noored juba lahus.

Pärast saadet leidis Kristo endale uue ameti ja asus juhtima saadet “Soovikas” Tre Raadios. Raadiosse sattus Kristo tänu külaskäigule TV3 saates „Seitsmesed: Duubel“. „Lugesin seal ette ravimireklaami. Tre raadio saatejuht nägi seda ja kirjutas mulle,“ meenutab Kristo, kuidas pakkumine temani jõudis. Ehitusalaseid tööpakkumisi ta enam vastu ei võtnud ja lootis kanda kinnitada just meelelahutusmaailmas. Kristo unistas ka lauljaametist ning andis välja ka oma esiksingli “Jackpot”. Tänaseks on mees enda kõrvale leidnud ka imekauni kaasa Angelika, kellega ta tänavu kihlus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristo Koik (@kristo.koik)

“Rannamaja” kolmas noormees Kristo Krüger, keda hellitavalt Väike Kristoks kutsuti, oli saatesse minnes 23-aastane ning pärit Pärnumaalt. Ta otsis enda kõrvale naist, kellega koos seiklustele minna ja keda ei peaks klubist taga otsima. 30-aastaseks saades lootis mees saavutada finantsvabaduse. Saatest paraku naist tal leida ei õnnstunud ja ühtegi suhet tal seal ei tekkinud. Ootamatult selgus ka fakt, et Väike Kristo ja Kerli teadsid üksteist juba varasemalt ning viimasel tekkisid noormehe vastu ka tunded, siis Kristo ise sellest huvitatud polnud.

Kristo tänaste toimetamiste kohta on teada üsna vähe. Avalikkuse tähelepanu ta enam ei püüa ja noormehe Facebookis on kirjas, et ta on õppinud eluülikoolis. Kristo töötab Pärnumaal tegutsevas ettevõttes Mere Ekspert OÜ, mis tegeleb kõikvõimalike katustega seotud töödega. Eelmisel aastal tähistas Kristo oma 24. sünnipäeva ning pidas maha ühe eriti raju peo, millest postitas Youtube’i ka video. Videost on näha, et seal hüppasid pidulised tünnisauna, mis oli “Rannamajas” üks peo keskpunkte. Loomulikult ei puudunud tähistamiselt teised saateosalised, videos on näha Kerlit, Silverit ja suurt Kristot.

 

Kommentaarid puuduvad