Näita 5 kommentaari

Kas president ütleks ka mõne sõna praeguse sisepoliitilise olukorra kohta, mille oma otsusega tekitas.

Vasta

Selliste kõnedega püütakse noored mehed hakklihamasinasse meelitada NATO rõõmuks. Venemaa selja taga on veel Hiina ja India, kui peaks keegi nii loll olema, et relva tõstab. Pigem võiks vägede ülemjuhatajad poksiringi minna, kaotused oleks väiksemad ja nalja saaks ka.

Vasta

Riigipea sõnul viib suhtumine “mind see ei puuduta“….“Seda peame silmas pidama ka Eestis, et me ei loobu oma kodanikuvastutusest astuda välja, kui seatakse küsimuse alla meie riigi loomise aluseks olnud väärtused: demokraatia, õigusriik, isikuvabadused, inimväärikus,“ rääkis Karis. “See on meie kõigi vastutus.“
Käige minu sõnade , mitte minu tegude järgi …. Miks muidu meie riigipead ei puuduta praegune olukord riigis ? Kaja oleks pidanud ise koos oma saamatu valitsusega tagasi astuma ja uued volitused saama . See on ennekuulmatu , mis praegu toimub ,ehk põhiseaduse vastane .

Vasta

Ot, et kuidas see nüüd oli, et Kaplanid koolitati välja Ameerikas, kulutati raha, aga siis äkki valitsus koondab nad ära? Kas tõesti üks valitsus kulutab raha, ja teine valitsus arvab, et pole vaja. Tuleb uus valitsus, on vaja, jälle uus raha, tuleb teine. Pole vaja? Äkki tekkib küsimus, kas meil selliseid valitsusi on üldse vaja?

Vasta

Meie riigis ei loeta millekski inimväärikust. Kas see on inimväärne ,kui väiksepalgaline, üksikema, paljulapseline pere, pensionärid peavad riigilt almust paluma või supiköögi järjekorras seisma.?

Vasta