Kerro kuu

Marilyn Kerro soovitab usaldada enda sügavat sisemist salasoovi: teadvus haarab kinni kõigest mis võiks olla meiega, meie oma! 

Selgeltnägija Marilyn Kerro jagas mõtteid südamesoovidest ja nende täitumisest. Tema sõnul tuleb usaldada oma sees tekkivat salasoovi ja unistust, ükskõik kui jabur see ka ei tundu. Just neis peitub inimese jõud. Kõik, mis loob ennast sinu sügaval südamesopis on see, mille realiseerumisele oled lähedal. "Unistama peab ja tuleb! Suurtes unistustes ning salasoovides peitub meie edasiminek ja jõud. Läheb ju samm reipamalt kui on siht silmeees. Me oskame seda kõik, kuid mitte kõigil ei õnnestu jõuda sinna kuhu on soov või saada seda mida hing ihaldab. Miks on see nii ? Mina usun, et kui meile on antud soovid/unistused siis on võimalik […]

Marilyn Kerro: kui naine kasutab oma energiaid õigesti, siis mees ei suuda öelda ei Auhind loositud!

Selgeltnägija ja inimeste teejuht Marilyn Kerro avas hiljuti uue Mecca poe oma kodulinnas Rakveres. Sealsed ehted on valmistatud suure pühendumuse ja hoolega ning aitavad inimestel tuua oma igapäevaellu heaolu ja rahulolu. LOOS ON LÕPPENUD! Palju õnne Kerly! Aitäh kõikidele osalejatele! NB! Võitjaga võetakse ühendust. Igal kuul jagab Marilyn Kerro ka uudised.ee lehel oma mõtteid, nägemusi ja soovitusi algavast kuust. Vaata, mida toob märts ja millised on Marilyn Kerro soovitused alanud kuuks!