TV3 Duubel

Henrik Normann uue sarja valmimisest: me oleme vaesed, aga kavalad

Juba õige pea üllatab TV3 vaatajaid uus sari "Armastus". Seitsmeste stuudios muljetab sarja tegemisest autor ja produtsent Henrik Normann, kelle sõnul on uus sari suure armastusega tehtud. ''Lugu on tore ja vahva. Eestis on palju andekaid näitlejaid ja meil on head tehnikat ning eksisteerivad ka kaunid võttekohad,’’ räägib Normann sarja valmimise tagamaadest. Tema sõnul on teinekord ainukene mure see, et napib sellest A4-st, kus oleks hea lugu. ''Meie oleme praegu selle looga rahul, seda teha ja lavastada oli huvitav. Stsenaariumis olid mõned keerukad kohad, aga proovisime seda lahendada nii, et me ei ütle kohe ei. Tahtsime leida hea lahenduse ja […]

Ott Lepland uuesti Eesti Laulul osalemisest: pole kindlasti vaid see, et tahaks jälle Eurovisioonile

Juba mõne nädala pärast selgub, kes läheb sel aastat Eestit Eurovisioonile esindama. Eile käis "Seitsmestes" külas andekas laulja Ott Lepland, kel oli au Eestit esindada 2012. aastal ning sel aastal saab teda taaskord "Eesti Laulul" võistlemas näha.  "Kui eluteed viivad inimesi lahku, siis tuleb üksteisele head soovida ja minna sõbralikult laiali," rääkis Ott, millist sõnumit ta lauluga "Aovalguses" edasi anda tahab. Otti sõnul ei pretendeeri ta niivõrd mitte Eurovisioonile, vaid soovib just sügavat sõnumit publikule oma lauluga edastada ning konkurss on hea koht, kust laul tuhandete kõrvapaarideni jõuab.  Vaata intervjuud Ott Leplandiga videost:

Nunnumeeter põhjas! ''Imikuga metsas'' staar Tarko Torm sai üheaastaseks

Alates jaanuarist saavad TV3 vaatajad kaasa elada esimesele Marek Lindmaa käe all valminud dokumentaalsarjale „Imikuga metsas“, kus rullub lahti Eesti looduskaadritega doksari ühest erakordsest lapsekasvatamise loost. Sarja keskmes on Tõnu, Sindia ja väike Tarko Torm, kes on sidunud oma elu looduse ja metsaga. Pere kõige pisemal pereliikmel ja ehk isegi loo kangelasel oli eile sünnipäeva ja loomulikult käisime teda selle puhul õnnitlemas. Vaata lähemalt videost: